Na sprzedaż - dom wolnostojący 300 m2 - Dalnia, powiat mławski

Dalna w gminie Strzegowo, powiecie mławskim. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 300 m2 z bardzo dużą działką 2,25 hektara.

Cena ofertowa tej wyjątkowej nieruchomości wynosi 1 249 000 złotych.

Parter domu wykończony w wysokim standardzie. Wszystkie meble wysokiej jakości, w cenie domu. Piętro (poddasze wysokie, bez skosów) w stanie surowym do wykończenia, z oddzielnym wejściem.

Nieruchomość złożona jest z 2 działek:
- działki o powierzchni 0,9996 ha, na której znajduje się dom i budynki gospodarcze,
- działki 1,2571 ha stanowiącej nieruchomość gruntową niezabudowaną.

Luksusowo wykończone wnętrze domu, otoczenie terenów wiejskich i bliskość lasów to tylko niektóre zalety tej nieruchomości, położonej w województwie mazowieckim, zaledwie 107 km od centrum Warszawy.

Jest to okazja do nabycia prawdziwej posiadłości, z pięknym domem wybudowanym w 2010 roku. Przestrzeń i rozległy teren dają nieskończenie wiele możliwości zagospodarowania i dopasowania do indywidualnych potrzeb.

Ściany domu wykonano z pustaka, a dach pokryty jest gontem bitumicznym. Dom jest otynkowany, elewacja częściowo wyłożona okładziną imitującą kamień, świeżo pomalowana.

Teren jest częściowo ogrodzony. Przed budynkiem wytyczono podjazd z rondem, który jest wyłożony kostką betonową. Wokół domu nasadzenia: krzewy iglaste, świerki, brzozy.

Po zaparkowaniu samochodu na podjeździe udajemy się do środka. Wchodzimy do niewielkiego przedpokoju, za którym znajduje się przestronny salon urządzony w stylu glamour i połączony z otwartą kuchnią. Łączna powierzchnia tej otwartej przestrzeni wynosi ponad 80 m2 , a całego parteru ok. 150 m2.

Ściany salonu pomalowano na biało, a na podłodze ułożono ciemne panele drewniane, które stanowią efektowną kompozycję z dywanami w kolorach beżu, szarości i złota.

Naszą uwagę od razu przyciąga kominek. Nowoczesna bryła kominka wyłożona jest ciemnym gresem ze złotymi żyłami i zwieńczona dużym lustrem w bogato zdobionej złotej ramie.

Na środku salonu znajdują się dwie ogromne, miękkie kanapy i dwa okazałe fotele. Od razu chcemy na nich usiąść.

Kanapy pokryte są miękkimi tkaninami, w dotyku przypominającymi tłoczony aksamit oraz wielkimi poduchami. Pomiędzy nimi stoi unikatowy, bogato zdobiony stolik w kolorze starego złota z kamiennym blatem.

Wielki, masywny stół i rzeźbione krzesła zapewnią niezwykły komfort w czasie rodzinnych posiłków. W części salonu znajduje się otwarta kuchnia z wyspą zwieńczoną kamiennym blatem ze śnieżno-białego granitu.

Wszystkie meble są unikalne, wysokiej jakości, z litego drewna i naturalnych materiałów. Przyjechały z Kanady lecz pozostaną w domu i będą cieszyć nowych właścicieli.

Jest to prawdziwa okazja dla miłośników stylu glamour, osób ceniących wysokość jakość i prawdziwy luksus, które chcą zamieszkać nieco dalej od wielkiego miasta.

Z salonu wychodzimy na taras, który wyłożony jest gresem. Można tu mile spędzić czas, zorganizować przyjęcie na świeżym powietrzu, podziwiać zachody słońca i napawać się urokiem wiejskiego otoczenia. Mamy do dyspozycji stół, 6 krzeseł ogrodowych, murowany grill i wędzarnię.

Na parterze znajdują się 2 sypialnie do których wchodzimy bezpośrednio z salonu. Większa z nich (22 m2) ma własną łazienkę (11 m2), w której znajduje się przestronny otwarty prysznic.

Druga sypialnia (18 m2) ma wydzieloną, przechodnią garderobę (4,5 m2) za którą znajduje się niewielka łazienka z prysznicem (3 m2).

Na parterze znajduje się również pomieszczenie pralni z toaletą.

Poddasze użytkowe o powierzchni ok 150 m2 jest w stanie surowym zamkniętym. Można je dowolnie urządzić. Obecnie prowadzą tam zewnętrzne schody. Może być to oddzielne mieszkanie dla gości, rodziny wielopokoleniowej, urządzone pod kątem agroturystyki albo można je połączyć schodami wewnętrznymi z parterem domu.

W części nieogrodzonej nieruchomości znajduje się stodoła, stajnia, staw, studnia. Teren jest płaski, porośnięty trawą, a w stawie pływają sobie beztrosko ryby (może jest tam i złota rybka?).

Ogrzewanie elektryczne i / lub na pellet. Panele fotowoltaiczne o mocy 9 kW zainstalowane w 2022 roku, zlokalizowane są w pewnej odległości od budynku.

Dojazd

Szybki dojazd do Warszawy drogą ekspresową S7. Wjazd na trasę S7 w miejscowości Mdzewo, w odległości kilku kilometrów. Najbliższe większe miasta to Mława, Ciechanów, Płońsk, do których dojedziesz samochodem w mniej niż 25 minut.

Duży potencjał i wiele możliwości

Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym, agroturystycznym i farmerskim. Możesz urządzić w niej gospodarstwo agroturystyczne, hodować zwierzęta, stworzyć niewielką farmę lub stadninę koni. Możliwości są ograniczone tylko Twoją wyobraźnią.

Ale przede wszystkim możesz tu zamieszkać z rodziną, cieszyć się prawdziwym spokojem i przestrzenią życiową.

PROWIZJĘ AGENCJI W CAŁOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY

Zapraszamy do współpracy wszystkich agentów i biura nieruchomości.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

   

pixel