Umowa na wyłaczność

Agent nieruchomości na wyłączność

Biuro nieruchomości RE/MAX PREMIUM świadczy usługi pośrednictwa w oparciu o umowy z klauzulą wyłączności. Takie rozwiązanie daje Klientowi pewność, że zatrudnia profesjonalistę reprezentującego wyłącznie jego interesy, który zapewni spersonalizowaną usługę i zarządzanie procesem sprzedaży lub zakupu nieruchomości.

Oto osiem konkretnych powodów, dlaczego warto zatrudnić nas na wyłączność przy sprzedaży nieruchomości:

Uzyskanie wyższej ceny nieruchomości

Dzięki wyłączności skupiamy się na kliencie i jego potrzebach. Agent RE/MAX PREMIUM promuje ofertę i negocjuje aby uzyskać korzystne warunki dla klienta i możliwie najlepszą cenę transakcji.

Dla porównania, agenci działający na tzw. umowach otwartych dążą zazwyczaj do szybkiej sprzedaży i pozyskiwania wielu ofert, kosztem jakości świadczonych usług.

 Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

Agent RE/MAX PREMIUM uczestniczy w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży od samego początku. Weryfikuje stan prawny i techniczny nieruchomości, opracowuje indywidualny plan marketingowy.

W zależności od potrzeb przygotowuje prezentację nieruchomości oraz dom otwarty. Znając rynek lokalny wie jakie nieruchomości stanowią konkurencję dla jego oferty.

Większy zasięg oferty poprzez współpracę z innymi agentami

Agent RE/MAX PREMIUM dzieli się ofertą z jak największą liczbą agentów i inwestorów, dzięki czemu zyskuje ona większą ekspozycję na rynku. Za pomocą systemu wymiany ofert Multi Listing System oferta dostępna jest w kilkuset lokalnych biurach. Własny system ofertowy RE/MAX ma zasięg międzynarodowy, a oferta widoczna jest na całym świecie.

 Skrócenie okresu sprzedaży

Poprzez aktywne działania agenta, szeroką dystrybucję oferty i współpracę z innymi pośrednikami, oferta znajduje potencjalnego nabywcę w krótszym czasie i przez to sprzedaje się szybciej.

 Maksymalna promocja nieruchomości

W sytuacji, w której agent jest pewien, że jego czas oraz nakłady finansowe na promocję oferty zwrócą się po finalizacji transakcji, w pełni angażuje siebie i zespół w sprzedaż nieruchomości. Korzysta przy tym z całego wachlarza możliwości zamieszczając i promując ofertę na kilkudziesięciu największych portalach ogłoszeń nieruchomości i w mediach społecznościowych. Wykorzystuje też osobiste kontakty z innymi agentami i inwestorami. Umieszcza na nieruchomości baner z informacją, organizuje dni otwarte, udostępnia dedykowane materiały marketingowe.

 Szybki przepływ informacji i lepsza komunikacja

Agent RE/MAX PREMIUM staje się dedykowanym opiekunem nieruchomości i zobowiązuje się do informowania właściciela o wszelkich podejmowanych działaniach i etapie, na jakim znajduje się sprzedaż nieruchomości. Współpraca z jednym agentem pozwala też łatwiej ustalić spójną strategię sprzedaży. Agent daje wskazówki i na bieżąco rozwiązuje pojawiające się problemy razem z klientem, uwzględniając przy tym wszelkie życzenia klienta. Klient z kolei kontaktuje się tylko z jednym agentem, którego zna i którego sam zatrudnił.

Oszczędność czasu

Agent reprezentuje właściciela przy prezentacjach nieruchomości i domach otwartych rejestrując każdego klienta oglądającego nieruchomość. Pomaga w gromadzeniu niezbędnej dokumentacji wymaganej do transakcji. Organizuje też konsultacje z rekomendowanym doradcą kredytowym czy notariuszem.

Większa liczba potencjalnych kupujących

Agent RE/MAX PREMIUM jest zatrudniony na wyłączność i pracuje jedynie dla swojego klienta. Nie pobiera wynagrodzenia od drugiej strony transakcji. Zwiększa to ilość zainteresowanych kupujących – dla nich nie ma wówczas znaczenia, czy kupują bezpośrednio czy poprzez agencję.

pixel