Dalnia

Dalnia w gminie Strzegowo, powiat mławski.

Na sprzedaż przestronny, ale tani w utrzymaniu dom, o powierzchni 300 m2 z bardzo dużą działką 2,25 hektara.

Parter domu wykończony w wysokim standardzie. Wszystkie meble wysokiej jakości, w cenie domu. Piętro (poddasze wysokie, bez skosów) w stanie surowym do wykończenia, z oddzielnym wejściem.

Nieruchomość złożona jest z 2 działek:
- działki o powierzchni 0,9996 ha, na której znajduje się dom i budynki gospodarcze,
- działki 1,2571 ha stanowiącej nieruchomość gruntową niezabudowaną.

Luksusowo wykończone wnętrze domu, otoczenie terenów wiejskich i bliskość lasów to tylko niektóre zalety tej nieruchomości, położonej w województwie mazowieckim, zaledwie 107 km od centrum Warszawy.

Jest to okazja do nabycia prawdziwej posiadłości, z pięknym domem wybudowanym w 2010 roku. Przestrzeń i rozległy teren dają nieskończenie wiele możliwości zagospodarowania i dopasowania do indywidualnych potrzeb.

Ściany domu wykonano z pustaka, a dach pokryty jest gontem bitumicznym. Dom jest otynkowany, elewacja częściowo wyłożona okładziną imitującą kamień, świeżo pomalowana.

Teren jest częściowo ogrodzony. Przed budynkiem wytyczono podjazd z rondem, który jest wyłożony kostką betonową. Wokół domu nasadzenia: krzewy iglaste, świerki, brzozy.

Po zaparkowaniu samochodu na podjeździe udajemy się do środka. Wchodzimy do niewielkiego przedpokoju, za którym znajduje się przestronny salon urządzony w stylu glamour i połączony z otwartą kuchnią. Łączna powierzchnia tej otwartej przestrzeni wynosi ponad 80 m2 , a całego parteru ok. 150 m2.

Ściany salonu pomalowano na biało, a na podłodze ułożono ciemne panele drewniane, które stanowią efektowną kompozycję z dywanami w kolorach beżu, szarości i złota.

Naszą uwagę od razu przyciąga kominek. Nowoczesna bryła kominka wyłożona jest ciemnym gresem ze złotymi żyłami i zwieńczona dużym lustrem w bogato zdobionej złotej ramie.

Wielki, masywny stół i rzeźbione krzesła zapewnią niezwykły komfort w czasie rodzinnych posiłków. W części salonu znajduje się otwarta kuchnia z wyspą zwieńczoną kamiennym blatem ze śnieżno-białego granitu.

Wszystkie meble są unikalne, wysokiej jakości, z litego drewna i naturalnych materiałów. Przyjechały z Kanady lecz pozostaną w domu i będą cieszyć nowych właścicieli.

Z salonu wychodzimy na taras, który wyłożony jest gresem. Można tu mile spędzić czas, zorganizować przyjęcie na świeżym powietrzu, podziwiać zachody słońca i napawać się urokiem wiejskiego otoczenia. Mamy do dyspozycji stół, 6 krzeseł ogrodowych, murowany grill i wędzarnię.

Na parterze znajdują się 2 sypialnie do których wchodzimy bezpośrednio z salonu. Większa z nich (22 m2) ma własną łazienkę (11 m2), w której znajduje się przestronny otwarty prysznic.

Druga sypialnia (18 m2) ma wydzieloną, przechodnią garderobę (4,5 m2) za którą znajduje się niewielka łazienka z prysznicem (3 m2).

Na parterze znajduje się również pomieszczenie pralni z toaletą.

Poddasze użytkowe o powierzchni ok 150 m2 jest w stanie surowym zamkniętym. Można je dowolnie urządzić. Obecnie prowadzą tam zewnętrzne schody. Może być to oddzielne mieszkanie dla gości, rodziny wielopokoleniowej, urządzone pod kątem agroturystyki albo można je połączyć schodami wewnętrznymi z parterem domu.

Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący nie płaci prowizji.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:  +48 501 606677  premium@remax-polska.pl

 

 

pixel