Kobyłka - Podleśna

Przestronne mieszkanie przy ul. Podleśnej w Kobyłce (17 km od centrum Warszawy), ustawne pokoje i optymalny rozkład – w sam raz dla rodziny, ponad 77 m2 do zagospodarowania, a przy tym do dyspozycji duży ogród, jak i pełne wyposażenie mieszkania.
Funkcjonalne wnętrze: na 62,3 m2 powierzchni mieszkania z dodatkową przynależną 14,9m2 powierzchnią strychu łączy w sobie aż 3 pokoje (18 m2, 11,5 m2 oraz 9,28 m2), widną kuchnię połączoną z salonem, dwie łazienki oraz niewielki 3 m2 balkony. Przestrzeń ta pozwala przy tym wyodrębnić dodatkowy pokój, a dzięki sypialni z licznymi schowkami do przechowywania oraz własną łazienką znajdujących się na strychu, można stworzyć tutaj intymną przestrzeń dla gospodarzy lub pokój rekreacyjny dla dzieci.
Gotowe do zamieszkania od zaraz.

Największym atutem mieszkania jest przestronny i jasny salon połączony z kuchnią z ekspozycją okien na południe. Znajduje się tutaj duży stół oraz klimatyczny kominek. Miejsce to idealnie sprawdzi się jako część dzienna do wspólnego spędzania czasu w gronie rodzinnym. Mieszkanie wykończone jest starannie, posiada panele oraz terakotę na podłogach, pełne jest kolorów i ciepła.

Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący nie płaci prowizji.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:  +48 501 606688  premium@remax-polska.pl

 

 

pixel