SZKOLENIA

 

Szkolenia w RE/MAX

RE/MAX wyróżnia się innowacyjnością wśród agencji nieruchomości. Nasz system szkoleń oparty jest na najlepszych praktykach i stworzony przez najlepszych specjalistów w Europie i na świecie.

Posiadamy własną Akademię RE/MAX, która nadzoruje oraz wdraża nowe szkolenia i programy europejskie. Przez szkolenia i trening bezpośredni, wszyscy współpracownicy RE/MAX PREMIUM mają dostęp do unikatowej wiedzy i mogą wciąż doskonalić swoje umiejętności.

Szkolenia, seminaria, konferencje, praktyczne warsztaty i coaching prowadzą do bezpośredniej wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk sprzedażowych w ramach ścisłej współpracy pomiędzy wszystkimi agentami RE/MAX w Polsce i na świecie. Na terenie naszego kraju korzystamy ze wszystkich międzynarodowych systemów szkoleniowych sieci RE/MAX. Współpracujemy również z najbardziej doświadczonymi i uznanymi specjalistami z branży nieruchomości.

Oprócz szkoleń RE/MAX organizuje coroczne programy i kampanie mające na celu osiągnięcie jak najwyższej jakości obsługi klienta oraz zwiększenie efektywności agenta.

SZKOLENIA WPROWADZAJĄCE

 ACCELERATE

Nasze szkolenie wprowadzające obejmuje 15 dni wykładów i warsztatów. Zapoznamy Cię ze standardami oraz przepisami prawa, które są niezbędne do pracy agenta nieruchomości. Accelerate znaczy po prostu "nabierz rozpędu z RE/MAX"!

Po podjęciu przez Ciebie decyzji o nawiązaniu współpracy z naszym biurem przejdziemy do konkretów. Zapoznamy Cię z modelem działania RE/MAX, zasadami naszej współpracy i dokumentacją.

Szkolenie Accelerate to nic innego niż szybkie wprowadzenie w tajniki zawodu agenta. Poznasz zasady i narzędzia RE/MAX, zagadnienia prawne. Zagłębiasz się w naszą filozofię pracy z klientem.

Agent potrzebuje nie tylko twardej wiedzy. Sprzedaży nieruchomości towarzyszy często stres i różne emocje. W równym stopniu agent sprzedaje usługę, co daje klientowi siebie.

Jak poradzić sobie z emocjami i budowaniem relacji z klientem? Jak zakomunikować klientowi nasze wartości, poznać jego potrzeby i rozwiać obawy? Jak sprzedać siebie?

Jak pokonywać własne obiekcje i motywować się do systematycznego działania?

Accelerate to szkolenie prowadzone przez trenerów i czynnych agentów RE/MAX.

Wiedza fachowa i praktyka pracy z klientem. Szybki start dla nowego agenta RE/MAX.

 

COMPASS

8-tygodniowy program aktywnego wdrożenia do zawodu agenta nieruchomości. Jest dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Compass to szkolenie wdrażające połączone z pracą. Dlatego właśnie nasze motto brzmi "samodzielny ale nie sam". Nie ma drugiego takiego biura nieruchomości, które poświęca tyle uwagi nowym agentom. Najlepiej sprawdź sam, co zaproponują Ci inni!

Każdy tydzień szkolenia poświęcony jest innemu, ważnemu elementowi pracy agenta nieruchomości. Celem szkolenia jest pozyskanie pierwszych ofert i rozpoczęcie skutecznej pracy w zawodzie. A jest to niezwykle istotne, ponieważ na tym etapie kariery nie jesteś pozostawiony sam. Dostajesz od nas realne wsparcie, którego nie otrzymasz w innych agencjach nieruchomości. Musisz się tylko zaangażować!

SZKOLENIA ZAAWANSOWANE

BUSINESS BY DESIGN

10 -tygodniowy program coachingowy Toma Ferry przygotowany i dostępny wyłącznie dla agentów RE/MAX. Szkolenie to ma na celu dalszą poprawę efektywności i skuteczności, dlatego skupia się planowaniu biznesu i kluczowych obszarach pracy z klientem. Pogram jest przeznaczony dla doświadczonych agentów RE/MAX.

 

   

 

pixel