WYDARZENIA

 Europejska Konwencja RE/MAX - Londyn, 20-21 wrzesień 2023 r.

 

RE/MAX Impreza Świąteczna - Xmas Party - grudzień 2022 r.

Konferencja RE/MAX Polska - Serock, 2-3 czerwca 2022 r.

 

 
Dorota Wellman

https://www.dorotawellman.com

"Dlaczego nie warto bać się zmian – czyli kto nie ryzykuje ten, nie ma szans na sukces!”

Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Dynamiczna, z poczuciem humoru, zarażająca pozytywna energią i radością życia. Jej żywiołem jest prowadzenie programów na żywo, gdzie wszystko może się zdarzyć! Razem z Marcinem Prokopem tworzą charyzmatyczny duet w programie Dzień dobry TVN.

Wojciech Sobierajski 

Trzykrotny Wicemistrz Świata, Multirekordzista Polski i Guinnessa.
Ma niesamowity sposób na życie – podejmowanie zaskakujących wyzwań i bicie niezwykłych rekordów.
W czasie swojej sportowej przygody był już pięściarzem, uprawiał CrossFit, startował w biegach przeszkodowych i uczestniczył z powodzeniem w programie Ninja Warrior Polska.

Człowiek który jako pierwszy wspiął się po linie do lecącego 500m nad ziemią balonu RE/MAX.

Natasha Gluzman
Natasha współpracuje z RE/MAX od niemal 10 lat jako trener i konsultant biznesowy, szkoląc ponad 1000 agentów oraz właścicieli biur. Ponadto prowadzi lokalny podcast "Story by RE/MAX" opowiadający historie sukcesu najlepszych agentów i właścicieli biur w Izraelu. Prowadzi również program na żywo na FB z profesjonalistami z branży i najlepszymi agentami z sieci. Natasha lubi wywierać wpływ na ludzi, lubi pomagać im się rozwijać, uczyć się oraz ciężko pracować, by odnieść sukces - to jest właśnie największą satysfakcją Natashy - wywieranie choćby najmniejszego wpływu na ich rozwój. Wierzy, że wszyscy możemy stać się lepszymi wersjami nas samych.

Hailey Still

Trenerka RE/MAX Europe. Prowadząca cykl spotkań Spotlight, który pomaga uczestnikom zidentyfikować kluczowe obszary ich działalności, których potrzebują do wprowadzania innowacyjnych metod pracy i zapewnia im narzędzia do zastosowania teorii w praktyce.

 

 

Europejska Konwencja RE/MAX - Cannes, wrzesień 2022 r.

 
   
   
   
   

 

pixel